Medarbetare

Här är vi som jobbar på huvudkontoret i Gårda i Göteborg.

Magnus Bäverås
Anna-Karin Nilsson

Anna-Karin Nilsson

Anbudsansvarig
E-post: anna-karin.nilsson@bivab.se

Christer Pettersson

Christer Pettersson

VD
E-post: christer.pettersson@bivab.se

Gunilla Skredsfors

Gunilla Skredsfors

Ekonomi & administration
E-post: gunilla.skredsfors@bivab.se

Bo Haraldsson

Bo Haraldsson

Ekonomichef
E-post: bo.haraldsson@bivab.se

Mia Ellisson

Mia Ellison

Kvalitet-, arbetsmiljö-, miljö-, säkerhetsansvarig
E-post: mia.ellison@bivab.se

Stefan Emanuelsson

Stefan Emanuelsson

Driftoperatör Väst
E-post: stefan.emanuelsson@bivab.se

Leia Dehlin

Leia Dehlin

Marknad & Kommunikation
E-post: leia.dehlin@bivab.se

Magnus Bäverås

Teamleader för Trafikutvecklingen
E-post: magnus.baveras@bivab.se

Maria Johansson

Koordinator – tågersättning
E-post: maria.johansson@bivab.se

Håkan Rudberg

Trafikutvecklare
E-post: hakan.rudberg@bivab.se

Per

Per Palmgren

Affärschef Syd
E-post:per.palmgren@bivab.se

Veronika Häggsten

Veronika Häggsten

Driftoperatör Syd
E-post: veronika.haggsten@bivab.se

Stefan Hallgren

Stefan Hallgren

Trafikutvecklare
E-post: stefan.hallgren@bivab.se

Kristin Hansson

Kristin Hansson

Trafikutvecklare
E-post: kristin.hansson@bivab.se

Stefan Hansson

Stefan Hansson

Affärschef Väst
E-post: stefan.hansson@bivab.se